Kocyk, ciepło naturalnych nasion, Elf z listkiem, Baby Nature

  • Kocyk, ciepło naturalnych nasion, Elf z listkiem, Baby Nature
  • Kocyk, ciepło naturalnych nasion, Elf z listkiem, Baby Nature
Producent: Trudi
Kod produktu: 28439
kod EAN: 8006529284398
Gwarancja: 24 miesiące
Wiek: 0+
81,00 zł brutto

Kocyk, poduszeczka w kształcie listka wypełniona lnianym woreczkiem z łuskami nasion orkiszu z serii Baby Nature to idealny przyjaciel malucha do przytulania. Nasiona mogą zostać rozgrzane i w kocyku ułożone na brzuszku malucha zapewniając całkowicie naturalne poczucie komfortu dzięki ważnym, pozytywnym skutkom działania łusek nasion orkiszu. 

 

Łuska orkiszowa to naturalny, ekologiczny produkt stosowany między innymi jako wypełnienie poduszek. Działa odprężająco, poprawia krążenie, pomaga przy wzmożonym napięciu i problemach ze snem, jednocześnie świetnie przepuszcza powietrze i dopasowuje się do kształtu ciała malucha, nie odkształca się i jest idealna nawet dla alergików. Łuska orkiszowa ma zdolność magazynowania powietrza, którą można wykorzystać do nagrzewania wypełnionych nią poduszek, woreczków na kaloryferach czy też na słońcu, aby wzmocnić lecznicze działanie. Poduszki, kocyki wypełnione łuską orkiszową chłoną pot, jednocześnie odprowadzają nadmierne ciepło. Badania nad orkiszem, które zostały przeprowadzone przez dr med. Gottfrieda Hertzkę i naturoterapeutę Wigharda Strehlowa z Konstancji upewniły, że orkisz zawiera rodanid - substancję biologicznie czynną. Jest ona naturalnym antybiotykiem, który występuje w ślinie, krwi jak i pokarmie kobiecym. Chroni jednocześnie przed infekcjami, wzmacnia także układ odpornościowy jak i wspomaga procesy krwiotwórcze. 


 

Seria Baby Nature to miękkie, bezpieczne zabawki dla niemowląt wykonane w 100% z naturalnych włókien. Opakowania wykonane z papieru pochodzącego w 100% z recyklingu.

 

Wymiary: 25 cm

24 miesiące - Gwarancja udzielana przez sprzedawcę na okres 24 miesięcy.

24 miesiące
Zamknij
Jplayer
pixel