Regulamin

REGULAMIN PLATFORMY MAXIMA24.PL DLA ZAMÓWIEŃ HURTOWYCH

 

Platforma dla zamówień Maxima działająca pod adresem www.maxima24.pl należy oraz jest prowadzona przez:

 
MAXIMA Grzegorz Kozłowski
Podmiejska 23
66-400 Gorzów Wlkp.
NIP 5992926587
REGON 080161005 

 

Nr konta bankowego: BNP Paribas: 11 1750 1282 0000 0000 1215 5678


I Informacje ogólne

 

Zarejestrowany użytkownik wraz z aktywacją konta na platformie maxima24.pl otrzymuje prawo do korzystania z materiałów umieszczonych na stronie www.maxima24.pl (zdjęcia oraz opisy). Wszelkie informacje zawarte w serwisie maxima24.pl nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art. 66 i n. Kodeksu Cywilnego i są jedynie zaproszeniem do zawarcia umowy. Złożenie zamówienia stanowi ofertę ze strony zamawiającego w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Dokładamy wszelkich starań, aby opisy i wszystkie dane techniczne umieszczonych produktów były zgodne z stanem rzeczywistym. Nie ponosimy jednak odpowiedzialności za przypadkowe i niezawinione przez MAXIMA Grzegorz Kozłowski podane błędne parametry, czy też właściwości produktu. Kolory i kształty produktów, a także dostępny asortyment mogą nieznacznie różnić się od przedstawionych na zdjęciach.

 

II Oferta

 

1. Platforma do zamówień artykułów maxima24.pl przeznaczona jest dla hurtowni, sklepów tradycyjnych i internetowych, jak i dla placówek instytucjonalnych. Nie realizujemy natomiast zamówień detalicznych. Ceny hurtowe są zawsze cenami netto za jedną sztukę produktu, chyba że w opisie przedmiotu zawarta jest inna, jednoznaczna informacja.

 

 

2. Warunkiem zarejestrowania w serwisie maxima24.pl jest poprawne uzupełnienie formularza rejestracyjnego, a następnie zweryfikowanie tych danych przez administratora platformy. Wówczas po weryfikacji i zatwierdzeniu przez administratora wprowadzonych danych użytkownik może zacząć korzystać z funkcji serwisu. Zastrzegamy sobie prawo do odmowy rejestracji w serwisie maxima24.pl bez podania przyczyny. Po zatwierdzeniu rejestracji przez administratora, użytkownik otrzyma informację na podany w formularzu rejestracyjnym adres mailowy.

  

 

3. Zarządzanie danymi osobowymi - po zalogowaniu do systemu maxima24.pl, klient ma wgląd do swoich, wprowadzonych danych, do swoich zamówień, ma także możliwość edycji tych danych.
 

 

4. Warunki zamówienia - warunkiem zamówienia towarów na platformie maxima24.pl jest poprawne wypełnienie oraz wysłanie formularza zamówienia i przyjęcie go do realizacji przez firmę MAXIMA Grzegorz Kozłowski co skutkuje zawarciem umowy sprzedaży przez strony. Zastrzegamy sobie jednak prawo do odmowy realizacji zamówienia częściowo bądź w całości bez podania przyczyny anulowania. Zamówienia przez internetową platformę dla zamówień maxima24.pl można składać 24 h na dobę. Minimalna wartość pierwszego zamówienia hurtowego to 1000 zł netto.

 

 

5. Warunki dostawy - zamówione towary są dostarczane przez firmę kurierską GLS pod wskazany przez zamawiającego na formularzu zamówienia adres. Koszt transportu na terenie kraju dla zamówienia powyżej 1230 zł brutto pokrywa firma Maxima, poniżej tej wartości zamawiający ponosi koszt dostawy w zależności od wysokości zamówienia, tj.: 0,01 - 500,00 zł - 19 zł brutto; 500,01 - 1229,99 - 15 zł brutto.

 

 

6. Płatność powinna zostać dokonana po przyjęciu przez obsługę maxima24.pl zamówienia do realizacji, tj. po zawarciu umowy sprzedaży na skutek oferty złożonej przez zamawiającego dopiero po otrzymaniu faktury pro forma. Faktura pro forma przesyłana jest na podany w zamówieniu adres mailowy.

 

Akceptujemy poniższe formy płatności:

- przedpłata przelewem na konto MAXIMA Grzegorz Kozłowski  BNP Paribas: 11 1750 1282 0000 0000 1215 5678 z podaniem numeru faktury pro forma i nr zamówienia. Wysyłka towaru następuje w momencie pojawienia się wpływu należności na koncie bankowym,

- płatności elektroniczne Payu - obowiązuje dodatkowa opłata w wysokości 1,5% wartości zamówienia
odroczony termin płatności (faktury przelewowe) – minimum od 4 zamówienia, wysokość kredytu kupieckiego jak i termin płatności ustalane są indywidualnie dla każdego klienta,

 

7. Reklamacje -towary dostępne w internetowej platformie zamówień są fabrycznie nowe i posiadają gwarancję producenta. Zgłoszenie reklamacyjne należy dokonać w ciągu 10 dni od odbioru przesyłki za pośrednictwem formularza kontaktowego lub mailowo: info@maxima24.pl

 

 

II Postanowienia końcowe

 

Firma MAXIMA Grzegorz Kozłowski zobowiązuje się do ochrony danych osobowych zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości, uwag i pytań prosimy o kontakt pod numerem telefonu 535286304, za pomocą formularza kontaktowego lub mailem na adres e-mail: info@maxima.24.pl

Firma MAXIMA Grzegorz Kozłowski może w każdym momencie wprowadzić zmiany w regulaminie poprzez aktualizacje niniejszej publikacji. Użytkownik platformy jest związany wszelkimi zmianami, dlatego też należy regularnie odwiedzać stronę z regulaminem na platformie www.maxima24.pl w celu zapoznania się z aktualnym regulaminem.

 

pixel