Magazyny własne, a producenta, wysyłka

 

Zwróć uwagę, czy produkt, który chcesz kupić znajduje się w magazynie własnym, czy producenta. Informacje te zawarte są w pasku po prawej stronie od ceny. Produkty, które posiadamy na stanie "Magazyn własny" wysyłamy w ciągu 2 dni, natomiast produkty na zamówienie znajdujące się w "Magazynie producenta" posiadają dłuższy termin realizacji - widoczny jako "wysyłka". Orientacyjny, lecz bardzo zbliżony do stanu faktycznego termin wysyłki podany jest na karcie produktu obok zamawianej ilości sztuk. Zwróć na niego zawsze uwagę. 

 

 

Jeżeli chcesz otrzymać produkty jak najszybciej, w jednym zamówieniu wybierz tylko te artykuły, które znajdują się w "Magazynach własnych". Wówczas wyślemy je niezwłocznie. W osobnym zamówieniu wybierz natomiast zabawki z "Magazynu producenta". Natomiast jeżeli złożysz zamówienie na część produktów z magazynu własnego i na część produktów z magazynu producenta, zamówienie wyślemy jak już będzie skompletowane. Termin wysyłki podany będzie w koszyku zamówienia. 

 

 

Produkty, które posiadamy w "Magazynach własnych" znajdziesz ustawiając odpowiednio filtrowanie, które uaktywni się po wyborze producenta lub kategorii w asortymencie w lewej, dolnej kolumnie (POKAŻ TYLKO -> "DOSTĘPNE OD RĘKI").

 

 

 

Pamiętaj, że składając zamówienie na produkt z "Magazynu producenta" (na zamówienie) może zdarzyć się sytuacja, że nie otrzymasz go w podanym na karcie produktu terminie. Wynika to z faktu, iż producent nie posiada w danym momencie tego produktu fizycznie (oczekuje na produkcję / dostawę). Oczywiście w momencie realizacji zamówienie poinformujemy Cię o tym.

pixel