Cena za 1 szt. produktu, a opakowanie
Pamiętaj, że cena produktu to zawsze cena netto podana za jedną sztukę, chyba że w opisie wyraźnie zaznaczono inaczej.
Niektóre z produktów należy kupić w ilości kilku sztuk. Oznacza to, iż opakowanie danej zabawki składa się z zestawu zawierającego podaną ilość.